KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12197256
nr 1219 7256
Gottfrid Olsson (1890-1979), Gatumotiv, Signerad -21. Olja på duk, 53x80
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:52:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)